Dawid Roman i Michał  Maciejewski z gdańskiego Oddziału Gerda Broker

Klienci Perfect NDF SA mogą obecnie lokować swoje środki finansowe w nowy, ukierunkowany na bezpieczeństwo sposób. Spółka nawiązała współpracę z firmą doradczą Gerda Broker, charakteryzującą się najwyższą dbałością o bezpieczeństwo Klienta. Dzięki rozszerzeniu oferty produktowej, nasi klienci mogą skorzystać na przykład z doskonale zabezpieczonych form lokowania kapitału ze stałą stopą procentową, a także innych, konkurencyjnych wobec funduszy, form inwestowania.

 
Statuetka Gepard Boznesu, proj. Katarzyna Pągowska

Miło nam poinformować, że Perfect NDF S.A. otrzymał nagrodę Geparda Biznesu w Konkursie Gepardy Biznesu 2015. Konkurs jest organizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, a głównym kryterium klasyfikacji jest kondycja ekonomiczna firm i określony wzrost ich wartości. Prezes Perfect NDF Krzysztof Karżewicz odbierze tytuł i statuetkę w czasie IV Kongresu Europejskiej Gospodarki 21 czerwca 2016 r. w Warszawie.

 
Pierwsze urodziny OtwARTej

Za nami pierwsze urodziny OtwARTej. W magicznej atmosferze zaproszonych gości spotkało sporo niespodzianek. Mogli między innymi obejrzeć pokaz tanga argentyńskiego oraz z bliska podpatrzeć pracę szefa kuchni.
Maciej Sztuksztulk serwował gościom między innymi koreczki w różnych smakach, kanapki, tarty według przepisu Gordona Ramsaya. Jako danie główne podano stek z łososia w sosie homarowym z krewetką. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć urodzinowego tortu. Atmosfera jak zawsze w OtwARTej – magiczna. Zapraszamy!

 
ubezpieczenia na życie

Wyjątkowa, najlepsza w kraju oferta ubezpieczeń na życie - od września 2015 roku w Perfect NDF. Sumy ubezpieczenia do półtora miliona złotych!

Wśród specjalnie wybranych wariantów sześciu różnych towarzystw ubezpieczeniowych każdy znajdzie najlepszą dla siebie opcję.

 
Spotkanie z Joanną Segelström w kawiarni OtwARTa

23 lipca 2015 r. w restauracji OtwARTa - Galeria Smaku na terenie Garnizonu odbyło się spotkanie z Joanną Segelström, właścicielką galerii sztuki w Malmo, Trelleborgu (Szwecja), Marbelli (Hiszpania) i Miami (USA).

J. Segelström przyjechała spokać się z klientami, którzy inwestują w sztukę dzięki projektowi Timelles Gallery, w którym Perfect NDF SA uczestniczy od kilku lat.

 
© 2006-2018  Perfect NDF SA :: © Projekt i wykonanie MASK :: Strona oparta na Joomla!

Ta strona dla swojej pełnej funkcjonalności używa ciasteczek (cookies), przechowywanych na dysku Twojego komputera. Jeśli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej (zgodnie z jej instrukcją).